Sinds twee maanden heb ik een Gazelle Special uit 1998 in mijn bezit. Hij kwam met een oudere Shimano 600 groep. Ik wil er echter de onderdelen van mijn huidige aluminium Concorde op zetten, een Campagnolo Centaur 9-speed uit ongeveer 2002. Ook komen er lage velgen in, Campagnolo Omega.
Het was wat een ramp om de trapas eruit te krijgen. Eerst was er het cola-bad gedurende twee weken. Daarna heel veel kruipolie en WD40. Dan de dopsleutel van 60 cm, wat nog niet genoeg hefboom was. Gisteren een stalen buis van 2,30 meter gekocht, dat bleek wel genoeg hefboom te zijn. De laatste optie zou volgens mij de ijzerzaag zijn, met eventueel Italiaans draad laten tappen als gevolg.
Met opbouwen heb ik geen haast, ik denk dat ik nog wat puntjes in de lak ga bijwerken, ik ben bang dat er roest op komt.
Dit is hoe ik hem van marktplaats gekocht heb:
![Afbeelding](http://timelord.nl/wordpress/wp-content/uploads/special_58_1.jpg)