![Smile :-)](./images/smilies/icon_e_smile.gif)
daarvoor hadden ze een versie met rooksignalen maar die heb ik net gemist helaas
Fiets Magazine nr. 2-2025 is nu verkrijgbaar! Bestel jouw exemplaar zonder verzendkosten in onze shop, voor jezelf of als cadeau voor iemand anders!
Wat een opnzin: Polar voert nog steeds de CS600, die staat gewoon op hun website, dus dan mag je ook verwachten dat je met een courant OS je data kunt uitwisselen. Dan hebben ze maar te zorgen dat er een nieuwe wel werkende IrDa adapter komt.senior schreef:Ja, want Microsoft moet natuurlijk alles blijven ondersteunen, ook al is het 20 jaar oud. Apple hoeft dat natuurlijk niet, die kan na 2 jaar al stoppen met ondersteuning.Lexx8 schreef:Denk niet dat je Polar daar de schuld van kunt geven maar eerder Microsoft.Locomotief schreef:Ik heb de Polar CS600 nu 8 jaar naar tevredenheid gebruikt. Nu kan ik hem weggooien omdat de IrDa adapter niet onder Windows 10 werkt en Polar ook niet een nieuwe driver voor Windows 10 ontwerpt. Ik vind dit een grof schandaal. Ik ga echt geen nieuwe Polar kopen!
Je kunt niet van Polar verwachten dat ze voorwaarts compatibel zijn met elke nieuwe windowsversie. Aan elke ondersteuning komt een einde. Gangbaar in deze wereld is dat je twee levels opwaarts ondersteunt en er daarna een punt achter zet.fietsernl schreef:Mijn infrarood dongel van Polar wil niet werken in windows 10. Ik heb de driver van windows 7 en 8 al geprobeerd maar niets werkt. Op windows 7 en 8 werkt alles prima. In 10 niet
'kan communictiepoort niet openen. Bij apparaat beheer staat ook fout stuurprogramma. Weet iemand een oplossing?