Verder geen echte plannen. Misschien toch eens die mountainbike-clinic nemen om ook die spannendere features in het bikepark te durven nemen (telt dit als mid-life crisis eigenlijk

Fiets Magazine nr. 4-2025 is nu verkrijgbaar! Bestel jouw exemplaar zonder verzendkosten in onze shop, voor jezelf of als cadeau voor iemand anders!
Dat hangt er denk ik een beetje van af. Mss dat alsc e m niet doet je al eerder over het mid van je life heen bent...
Dat is een vrijwel onmogelijke opgave volgens mij daar.
Ik ging ook in eerste instantie op zoek naar een camping / huisje maar uiteindelijk toch via roadbike holidays met mijn echtgenote een hotel geboekt. Een weekje in Ostaria Posta (San Martin de Tor) gezeten. Beviel niet gewoon goed maar echt heel erg goed. Ik heb alleen de racefiets maar ik zag dat je vandaaruit ook prima MTB routes kan doen.
Tips:
Ik zou het een semi-cyclo noemen.