Amen? Vloeken in de kerk!
![Laughing :lol:](./images/smilies/icon_lol.gif)
Fiets Magazine nr. 2-2025 is nu verkrijgbaar! Bestel jouw exemplaar zonder verzendkosten in onze shop, voor jezelf of als cadeau voor iemand anders!
Hi rene,rene schreef: ↑21 mei 2024 09:49 @davidr : leuk om te lezen. Velen droppen een vraag en zie je nooit meer terug.
Het zoeken van de juiste kleur gaat wel het grootste probleem worden vrees ik maar misschien is er een dealer die je wilt helpen om te zoeken. In Middelburg hadden ze een tijdje terug de crème witte S Works hangen in 58. Misschien niet je kleur , maar wel een lichte kleur.
Bij The Flow in Italië: 1 pro versie afgemonteerd en 1 frame only S Works versie.
https://www.theflow.bike/en/p29474_Aethos_Pro
https://www.theflow.bike/en/p22387_S-Wo ... s_Frameset
Ah dit was voor mij ook top geweest.Berrinator schreef: ↑21 mei 2024 13:23 Zaterdag heb ik op Grinta Test Fest deze fietsen back to back getest. Nadat ik van een Tarmac SL8 op de Aethos stapte was ik onder de indruk over de wendbaarheid en gevoel o pde Aethos. De TCR daarna had ik geen wow gevoel bij.
Helaas voor mij vind ik (hier zal ik veel haat op krijgen denk ik) de Aethos niet zo'n mooie fiets en gezien alle kies met je hart posts hier gaat het hem voor mij niet worden. Als je hem echter wel mooi vindt zou ik voor de Aethos gaan.
Hi Tipo, heb jij dit ook gedaan? Krijg je em net als bij Canyon in een doos en zelf alleen wat vastzetten?
Dat is ook een goeie, ga ik eens doen, maar liefst even live.
Ja, ik heb begin dit jaar de S-works frameset gekocht. Je krijgt 'm megagoed verpakt thuisbezorgd. Daarna groepset, wielen, stuur, zadel enz. enz. gekocht en gemonteerd. Nooit eerder gedaan. Erg leerzaam, vooral als je smakelijk om je eigen stommiteiten kunt lachen! Ik heb nu een fiets die helemaal naar mijn eigen smaak is. De Walcherse dealer kon niet leveren wat ik vroeg (en elders wel leverbaar was), en wat hij wel kon leveren wilde ik niet of was veel te prijzig. Toen dacht ik: dan ga ik het zelf proberen. Geen seconde spijt gehad.
Tipo21 schreef: ↑21 mei 2024 11:34
Bij The Flow in Italië: 1 pro versie afgemonteerd en 1 frame only S Works versie.
... en kopen en laten verzenden vanuit Italië is echt een eh ... Flowtje van een cent.
Probleemloos en snel.
Hi Tipo, heb jij dit ook gedaan? Krijg je em net als bij Canyon in een doos en zelf alleen wat vastzetten?
Dank!daniel1975 schreef: ↑27 aug 2024 10:57 Mooi! Persoonlijk vind ik dat een stuk mooier en meer bij de tijd dan een Aethos.
105di2 erop?