Voor alle discussies en vragen over racefietsen in het algemeen. Geen koopadviezen!

Gianni Motta Integra

Hantayo
Forum-lid
Berichten: 1
Lid geworden op: 02 feb 2025 13:17

Hantayo 02 feb 2025 13:23

Oude vriend van me heeft een weinig gebruikte Gianni Motta Integra fiets, framemaat ? Hij is 1.80. Vanwege zijn leeftijd fietst ie niet meer. Is het nog interessant voor iemand op dit forum of is het wat voor marktplaats of wat?

Gebruikersavatar
MPolleke
Forum-lid
Berichten: 430
Lid geworden op: 07 mar 2014 22:15
Contact

Gebruikersavatar MPolleke 02 feb 2025 18:35

Op internet zie ik een Gianni Motta Integro, met aluminium frame, geprofileerd, met een Campagnolo groep (9-speed of 10-speed). Het is niet helemaal modern meer, maar ook niet echt vintage. Maar iemand die een leuke fiets zoekt kan er goed mee weg komen.
Ik gok ergens tussen de 200 en 500 Euro. Dit afhankelijk van de staat en de groep en wielen die er op zit. En afhankelijk van de tweedehands markt (ingestort na corona) en wat je er uit wilt halen (lang wachten) of hoe goed je kunt onderhandelen.

Gebruikersavatar
BertL
Forum-lid
Berichten: 2196
Lid geworden op: 20 jul 2016 21:22
Locatie: Veenendaal
Contact

Gebruikersavatar BertL 02 feb 2025 19:33

Kun je vertellen waar de fiets mee afgemonteerd is en van welk materiaal het frame is.
hun fietsen.

Plaats reactie