Wielerseizoen 2025
-
- Forum-lid
- Berichten: 1170
- Lid geworden op: 20 okt 2018 10:53
De overtreffende trap van afkorting is de wansmakelijke gewoonte om er wat Engels tegenaan te gooien. Wie die twee TP's waren is na dit weekend geen vraag meer. Pogacar mag de goden dankbaar zijn dat er geen muurtje in het decor te bekennen viel. In de statistiek kan deze schuiver in de categorie "eigen schuld."
Het is toch altijd o-zo gemakkelijk om aan de zijkant met het vingertje te staan wijzen. Dit is gewoon een 13 in een dozijn race-incidentje. Even onoplettend, even niet perfect aansnijden en wat fel en hops, daar ga je. Iedere renner in competitie gaat dat ooit overkomen... Maar ach, het was natuurlijk zijn eigen schuld. Wat een domme, domme, domme fout seg.Klein_Verzet schreef: ↑10 mar 2025 13:24 De overtreffende trap van afkorting is de wansmakelijke gewoonte om er wat Engels tegenaan te gooien. Wie die twee TP's waren is na dit weekend geen vraag meer. Pogacar mag de goden dankbaar zijn dat er geen muurtje in het decor te bekennen viel. In de statistiek kan deze schuiver in de categorie "eigen schuld."

Ik zag een foto voorbijkomen van haar wonden. Zij ligt er behoorlijk geschaafd bij.
Drali Onice - Wilier Gran Turismo - http://www.dvn.nl/
Ik keek net de sprint in Parijs-Nice. Mooie overwinning van Merlier. Maar ik verbaas me wel weer over de finishstraat. Zingle gaat naar de linkerkant. Daar kun je al over debatteren qua afwijken van je lijn. Vervolgens rijdt iedereen erachteraan langs de hekken en ineens staan de hekken een heel stuk naar binnen, waardoor je wel naar rechts niet uitwijken. Waarom? Maak daar een rechte lijn van, want later staan ze weer verder naar buiten.
Drali Onice - Wilier Gran Turismo - http://www.dvn.nl/
Tuurlijk was Pogacar's crash zijn 'eigen schuld", die hij na afloop ook zelf grif toegaf.....Klein_Verzet schreef: ↑10 mar 2025 13:24 De overtreffende trap van afkorting is de wansmakelijke gewoonte om er wat Engels tegenaan te gooien. Wie die twee TP's waren is na dit weekend geen vraag meer. Pogacar mag de goden dankbaar zijn dat er geen muurtje in het decor te bekennen viel. In de statistiek kan deze schuiver in de categorie "eigen schuld."
dus, so what om dit hier even te willen benadrukken in een 'categorie' ?
Hij heeft enkel zichzelf fysieke schade toegebracht en niemand in zijn crash
meegesleurd......dus waar zit je over te roeptoeteren?
Tja, bij Parijs Nice was het vandaag ook weer prijs ( met oa breuken) er moet toch eens een oplossing komen.
Verplicht beschermde kleding lijkt me een begin.
Er heeft zich op dag twee van P-N een massale vp voorgedaan in het p. De crash gebeurde op zo’n 50 km van de streep, in voorbereiding op de f. De val gebeurde hij het uitkomen van een hb, terwijl iedereen zich weer in gang trok. T M was betrokken, maar kon zonder veel erg verder. F S moest opgeven.
bever schreef: ↑10 mar 2025 20:15 Er heeft zich op dag twee van P-N een massale vp voorgedaan in het p. De crash gebeurde op zo’n 50 km van de streep, in voorbereiding op de f. De val gebeurde hij het uitkomen van een hb, terwijl iedereen zich weer in gang trok. T M was betrokken, maar kon zonder veel erg verder. F S moest opgeven.



Schrijf normaal of niet.
Sensa GF White edition.
Canyon Grizl cf sl8.
Canyon Grizl cf sl8.
+1nijkie schreef: ↑10 mar 2025 20:53bever schreef: ↑10 mar 2025 20:15 Er heeft zich op dag twee van P-N een massale vp voorgedaan in het p. De crash gebeurde op zo’n 50 km van de streep, in voorbereiding op de f. De val gebeurde hij het uitkomen van een hb, terwijl iedereen zich weer in gang trok. T M was betrokken, maar kon zonder veel erg verder. F S moest opgeven.![]()
![]()
![]()
Schrijf normaal of niet.
wat een shit wordt dat hier somsJans schreef: ↑10 mar 2025 21:55+1nijkie schreef: ↑10 mar 2025 20:53bever schreef: ↑10 mar 2025 20:15 Er heeft zich op dag twee van P-N een massale vp voorgedaan in het p. De crash gebeurde op zo’n 50 km van de streep, in voorbereiding op de f. De val gebeurde hij het uitkomen van een hb, terwijl iedereen zich weer in gang trok. T M was betrokken, maar kon zonder veel erg verder. F S moest opgeven.![]()
![]()
![]()
Schrijf normaal of niet.

Het is soms balanceren op een slappe koord maar ik heb toch graag het laatste woord. 

