ben altijd fan van zelf opbouwen, eigenlijk omdat mijn wensen ook altijd vrij specifiek zijn. De sensa guilia kan je als frameset kopen, maar het zou me niet verbazen als er ergens bij een dealer eentje staat met 105 of ultegra, die je zo kunt aanpassen met Maatwielen, je gewenste zadel en wellicht ook jouw speeco stuur (al vind ik die wel heel erg duur) Kan goed dat je dan voor minder geld klaar bent, en een setje reservewielen over hebt.
ik knutsel de onderdelen altijd zelf op mn frames. Leuk en leerzaam om te doen en ook een stukje voordeliger.
ik vind de propel advanced die nijkie aandraagt ook een aardig idee. Koop je een frame voor 2700, 105 di2 groepsetje heb je voor minder dan 1000 een setje wielen voor 1500, houd je 800 eur over in je budget voor cockpit, zadel, banden en afwerking. Moet mogelijk zijn lijkt me.
Orienteren nieuwe fiets met een aantal specifieke wensen
Onderbelicht model is de Rose Xlite, tal van versies maar aardige "buck for bang"
https://www.rosebikes.nl/rose-xlite-06- ... +%2F+chalk
https://www.rosebikes.nl/rose-xlite-06- ... +%2F+chalk
Zelf samenstellen is natuurlijk erg leuk, maar dan wel het liefst ergens waar je zelf ook kleurtjes uit mag zoeken zoals Ridley of Orbea.
Bij Ridley (Noah 3.0) kun je gewoon goedkope wielen en stuur/stuurpen kiezen.
Bij Ridley (Noah 3.0) kun je gewoon goedkope wielen en stuur/stuurpen kiezen.
Campagnolo Ultra Dork
Systeemgewicht had ik even over het hoofd gezien. Maar die kan je nog wel voor een mooie prijs verkopen eventueel. Zelf samenstellen blijft natuurlijk altijd het mooiste
