Out-of-the-box denken mbt fietsen
Die verzorgers gaan niet links staan omdat de meeste renners rechtshandig zijn. Linkshandig remmen is niet zo'n groot probleem. Ik heb er zelf tenminste geen moeite mee, maar links een etenszak aanpakken lijkt me een stuk lastiger en in een peloton dus meteen ook gevaarlijker.
L'enfer, c'est les autres
-
- Forum-lid
- Berichten: 945
- Lid geworden op: 29 aug 2007 23:24
Tyr W schreef: Schakelen: Wie bedenkt een automatisch schakelsysteem, waardoor je altijd hetzelfde aantal toeren maakt? En zou je ook kunnen schakelen door niet de ketting te verplaatsen, maar een tandwiel te vergroten of verkleinen? Dit zou achterwielen een stuk stijver maken, geen afvliegende kettingen meer en eenvoudigere derailleurs.
Automatisch schakelen gaat niet werken, bij auto/moterraces wordt ook altijd nog handmatig geschakeld. Terwijl dit systeem al jaren bestaat.
De keuze met welke versnelling/toerental fietst wordt door verschillende zaken beïnvloed zoals wegdek, stijgingspercentage, etc.
Tyr W schreef:Schakelen: Wie bedenkt een automatisch schakelsysteem, waardoor je altijd hetzelfde aantal toeren maakt?
Dit bestaat al, ik heb er nog een voor je, voor 9spd. Denk aan 35 euro ex verzenden, OK?
@mister_arby DE dooddoener voor een out-of-the-box brainstorm is roepen dat iets niet werkt, vooral als daarbij het enige argument is, dat het bij de motorraces ook niet gebruikt wordt. Misschien doen die dat al jaren verkeerd.
Weet je hoe lang de klapschaats al bestond voordat hij doorbrak?
Weet je hoe lang de klapschaats al bestond voordat hij doorbrak?
de poldertoerist schreef:CVT in combinatie met een soort van Dualogic.
dit dus: http://www.breukelman.net/NuVinci/index.html
en http://www.youtube.com/watch?v=kVPjhmTThPo
en in mindere mate dit: http://nl.wikipedia.org/wiki/Snek_(werktuigbouwkunde)
en http://rowingbike.com/site/EN/Technical/CVT/