Ben op zoek naar een goed race fiets voor een mooi prijs! koga miyata granwinner is nu tekoop voor 1399,- ultegra (vindt nog een hoop geld) voorheen 1799'- wel 2007 model dus gaat eruit daarom nu 1399,- ..... koopie of niet ?
Twijfel of ik voor deze geld niet iets beters kan krijgen, maar iets te weinig verstand van racefietsen... probeer me een beetje in te verdiepen wat er te koop is en wat het beste voor mij zou zijn (net ingeschreven op deze forum ) Ben lekker aan het lezen proberen wat op te steken!
Of jullie misschien tips hebben waar op moet letten als op zoek ben naar racefiets !
alle advies welkom
bedankt
Racefiets gezocht! Maar gaarne advies nodig!
Laatst las ik hier ergens de opmerking over Koga 'chronisch overpriced' en die leek me terecht. Voor vergelijkbare ultegra racers betaal je een stuk minder. (Ik neem aan dat dit geen carbon fiets is). Ik heb net een Focus gekocht met Ultegra afmontage voor 1049 (2007 model)
ja klopt is geen carbon fiets! Lees ook af en toe dat mensen fietsen uit het buitenland bestellen schijnt iets goedkoper te zijn.... wat daar van waar is?? Zal forum en internet afstruinen kijken wat kan vinden voor mooi prijs ?? maar bedankt