+1.sjoerdvr schreef:Lijkt me vrij echt. Zou ik daar wonen zou ik even langsgaan
Wat ik nu weer op Marktplaats zag....
Manlief heeft zo'n ding gekocht. Vrouwlief is er achter dat hij vreemd gaat. Ze zet hem nu een hak en verkoopt nu z'n Garmin om een mooi lingerie setje te kopen en de buurman te verleiden.alpdhuez53:15 schreef:Deze garmin is ook wel erg goedkoop, adverteerder twee dagen actief. Zou het echt zijn? Je kan hem trouwens ophalen dus wat dat betreft.. http://link.marktplaats.nl/673421185" onclick="window.open(this.href);return false;
Voor 185 koop je niet VEEL maar dan is de verleiding wel zo groot
![Mr. Green :mrgreen:](./images/smilies/icon_mrgreen.gif)
- alpdhuez53:15
- Forum-lid
- Berichten: 2435
- Lid geworden op: 24 feb 2006 12:21
- Locatie: Deventer
- Contact
Haha, ja. We zullen het nooit weten, de advertentie is offline
Ik heb een mail gestuurd dat ik hem wel wilde komen ophalen (je weet maar nooit), vreemd genoeg geen reactie meer
. Kreeg enkele dagen daarna mail van Marktplaats dat het om een oplichter ging. Dus geen lingerie setje voor deze Yvonne.
![Smile :-)](./images/smilies/icon_e_smile.gif)
http://link.marktplaats.nl/676050354" onclick="window.open(this.href);return false; ![Shocked :shock:](./images/smilies/icon_eek.gif)
![Shocked :shock:](./images/smilies/icon_eek.gif)
Ik ben 1.90, maar denk dat dit frame "iets" te groot is en dan heb ik nog lange benen ook. Denk eerder dat zo'n frame het doet bij mensen vanaf 2.10 of zo.a3 schreef:http://link.marktplaats.nl/676050354
http://link.marktplaats.nl/668655749" onclick="window.open(this.href);return false;
Misschien is het slot gestolenchrissiewizzie schreef:Ongelukje met een zaagtafel die erboven stond? Vreemde schade...djazz schreef:http://link.marktplaats.nl/668655749
![Smile :)](./images/smilies/icon_e_smile.gif)
Trappe doe je met je benen.
-
- Forum-lid HC
- Berichten: 5374
- Lid geworden op: 18 okt 2007 22:15
Niets vreemds aan, fiets is gecrashed en geclaimd bij de verzekering sommige experts zijn zo slim om het frame (na betaling/expertise) door te zagen om verder gebruik te voorkomen.
Ergens is dit ook de enige manier om te voorkomen dat een frame dat totall loss wordt verklaard een poosje later al dan niet gerepareerd weer op MP te zien verschijnen.
Voorvork zou ik net zo goed niet verrtrouwen....
Ergens is dit ook de enige manier om te voorkomen dat een frame dat totall loss wordt verklaard een poosje later al dan niet gerepareerd weer op MP te zien verschijnen.
Voorvork zou ik net zo goed niet verrtrouwen....