Pagina 1 van 19
Wie wint Parijs - Roubaix?
Geplaatst: 04 apr 2010 22:18
door gijs01
Ik kan me haast niet voorstellen dat Cancellara na zijn geweldige zege in de Ronde van Vlaanderen verslagen wordt. Of heb ik het mis?
Geplaatst: 04 apr 2010 22:23
door pierre92
Ach der zijn meer goeien bij. Boonen met een sprint. De koers zal er toch anders uitzien vanwege een gebrek aan heuvels. Denk meer aan mannen als Hincapie, Farrar, Hushovd etc.
Ik zet m'n geld op Hushovd.
De rest krijgt pech.
Geplaatst: 04 apr 2010 22:28
door rubenav
Het zal voor Cancellara moeilijker zijn om Boonen eraf te rijden dan vandaag in de RVV, maar ik ben het met je eens dat Cancellara moeilijk te kloppen zal zijn.
Ik hoop dat Breschel daar eens geen pech krijgt, want dan kan hij weer eens zijn kracht tonen.
Geplaatst: 04 apr 2010 23:18
door madhill
Breschel krijgt een revanche, remblokjes aanschroeven, reservefiets rechtsvoor en klaar ben je!
Geplaatst: 05 apr 2010 00:09
door gijs01
Ik kan het mishebben maar volgens mij gaat Breschel niet winnen van Boonen en Cancellara. Parijs - Roubaix is 250km+ en dat is toch andere koek dan Gent Wevelgem
Geplaatst: 05 apr 2010 00:38
door paulusr3
De factor pech is veel meer aanwezig dan bij de RVV. Zeker als het slecht weer wordt....
Breschel speelde met de pedalen vandaag. Voor mij mag ie volgende week.
Geplaatst: 05 apr 2010 00:52
door frank8610
Ik hoop dat Hincapie wint, maar denk Cancellara.
Geplaatst: 05 apr 2010 17:49
door bottecchia
Na de indrukwekkende vertoning van gisteren ga ik voor een herhaling van de tweestrijd tussen Boonen en Cancellara. Want ik zie eigenlijk niemand die in staat is om deze twee de hele dag bij te houden. De Muur van Geraardsbergen maakt plaats voor Carrefour de L'Arbre en de vraag is wederom of Cancellara er in zal slagen om Boonen los te rijden. Beide renners strijden voor een mooi plaatsje in de historie. Boonen wil zich graag naast Roger de Vlaeminck plaatsen wat betreft het aantal overwinningen in Parijs-Roubaix en Cancellara zal zijn naam graag toevoegen aan het selecte gezelschap renners dat de dubbel Vlaanderen/Roubaix heeft gewonnen.
Als ik tot de groep outsiders behoorde zou ik proberen om vroeg te vertrekken met een grote groep. En dan maar hopen dat de strijd achter je zolang mogelijk uit blijft. Meerijden tot diep in de finale heeft denk ik niet zoveel zin.
Geplaatst: 05 apr 2010 17:52
door sunitram
Dit is dus een zeldzame opname van gastheer G
[img=
http://img535.imageshack.us/img535/6264/img15602.jpg]
Geplaatst: 05 apr 2010 20:06
door dual
Ik hoop Flecha, maar ik geef Tom B. de meeste kans.