Pagina 1 van 9

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:25
door hovie
Geachte forumleden,
Ik volg vrij regelmatig alle items die worden gepost.
Tot grote teleurstelling van mij en waarschijnlijk ook andere forumleden,
constateer ik dat sommige forumleden erg gebeten op elkaar reageren,wat de sfeer op het forum er niet op verbeterd.
Dit kan er toe leiden dat nieuwe of niet (schriftelijk) mondigen niet meer durven te vragen of te reageren op een post.
 
Laten wij op een volwassen manier elkaar respecteren en waarderen om dat wij de zelfde passie delen FIETSEN.

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:36
door jimbo
Vreemd, dat gevoel heb ik helemaal niet op dit forum.

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:39
door ponsteen
Ben het wel met je eens hoor. Heel af en toe zijn er die botte reacties. Waar ik me wel eens aan irriteer zijn botte opmerkingen in de trant van GEBRUIK DE ZOEKFUNCTIE of DIE VRAAG IS AL ZO VAAK GESTELD. Daarnaast hebben we natuurlijk de forumleden die zijn weggepest, waarvan slechts enkelen dat hebben uitgelegd. Sommige forumleden reageren soms alsof ze met een biertje in de hand in de kroeg staan. Maar dit is toch niet DE sfeer van dit forum, toch?

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:42
door jimbo
Volg voor de gein even het net opgestartte topic op wielertoerist.nl" wat maakt een fiets mooi." Kun je lachen.

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:45
door cor01
Quoten: Origineel geplaatst door jimbo op 27 Februari 2006

Vreemd, dat gevoel heb ik helemaal niet op dit forum.


Over het algemeen loopt het best goed hier op het forum, er wordt heel wat kennis en ervaring over en weer uitgewisselt. Heel af en toe loopt het een beetje uit de hand omdat er  iets te heftig gereageerd wordt of omdat mensen het hier net een ietsje te serieus nemen.
Maar het zou idd. jammer zijn als dit mensen afschrikt aktief deel te nemen aan dit forum.

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:49
door cor01
Quoten: Origineel geplaatst door ponsteen op 27 Februari 2006


Daarnaast hebben we natuurlijk de forumleden die zijn weggepest, waarvan slechts enkelen dat hebben uitgelegd.

....Ben pas sinds oktober vorig jaar actief op dit forum maar dit heb ik toch nog niet mee gemaakt...! Heel kwalijk....

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:51
door colnagog
Ben alleen bang voor Big Rosa!!! Heb nu zijn foto gezien (elephant man)
Hee BIG one voor je weer lekker in het Haags dialect gaat antwoorden< GEINTJE!
 

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:52
door hovie
Quoten: Origineel geplaatst door jimbo op 27 Februari 2006

Volg voor de gein even het net opgestartte topic op wielertoerist.nl" wat maakt een fiets mooi." Kun je lachen.

kan het niet volgen leg uit,of is er een dubbele bodem.

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 21:56
door cor01
Quoten: Origineel geplaatst door Hovie op 27 Februari 2006


Quoten: Origineel geplaatst door jimbo op 27 Februari 2006

Volg voor de gein even het net opgestartte topic op wielertoerist.nl" wat maakt een fiets mooi." Kun je lachen.

kan het niet volgen leg uit,of is er een dubbele bodem.


Klik,lees en huiver....
http://www.wielertoerist.nl/upload/inde ... topic=2439

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 22:13
door bianchirider
heb hier al veel gelezen en vind het hier eigenlijk nog heel goed mevallen...
het merendeel van de posts zijn zinnige en nuttige commentaren en dat is ook de reden dat ik heb besloten van me te registreren.
denk dat er ergere fora zijn... zoals de link hierboven aantoont

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 22:34
door bike_add1ct
Er zijn gewoon enkele threads waar de gemoederen hoog oplopen, vooral de wat temperamentvollere leden posten daar dan ook. Maar over het algemeen gaat het nog heel prima hoor, de meeste topics hebben gewoon een vriendelijk en informatief karakter.

En, tja, mensen moeten dan ook leren eerst te gaan zoeken!

Forum sfeer

Geplaatst: 27 feb 2006 22:51
door rene1
Ik vind het ook absoluut meevallen, ook de link naar het andere forum vind ik niet schokkend. Ik lever wel eens kritiek, wordt wel eens terecht gewezen...prima! Het is toch een discussie forum, daar moet je elkaar een beetje kunnen prikkelen. Ik weet bijna zeker dat wanneer je de 2 schijnbaar grootste "forumrivalen" samen een tocht laat fietsen ze gote pret met elkaar hebben.