Pagina 1 van 4

Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 09:26
door jo_spr
Hoi,

Op de website van Van Bon Sport staan enkele leuke aanbiedingen. Heeft iemand al ervaringen op het gebied van betrouwbaarheid, service en afwikkeling garantie?

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 10:02
door specializedmerida
Ik heb er diverse keren dingen gekocht, dit is mij goed bevallen. Woon echter wel in Apeldoorn, dus ik kan er gewoon langs gaan om iets op te halen.
Hoe de bestellingen via de post gaan kan ik dus niet beoordelen, maar ik heb daar wel vertrouwen in.
De eigenaar is in ieder geval wel iemand die weet waar hij het over heeft.

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 10:07
door joopi
Afgelopen maand twee keer online iets besteld en beide keren werd het de volgende dag bezorgd (ook gisteren, in de Sinterklaasdrukte!). Ook snelle reactie op een e-mail. Prima, dus.

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 10:37
door JPAR
Ik heb hier ook alleen maar goede ervaringen mee. Ben ook wel eens bij de winkel geweest, maar die kon ik niet van binnen bekijken. Wij waren in de vakantie in de buurt dus even kijken. De eigenaar was echter ook net op vakantie en de winkel was dus helaas dicht :lol:

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 12:37
door Marniparni
Eén keer een helm besteld. Dinsdag de 18e 's avonds besteld en meteen een mailtje met de bevestiging van de bestelling. Vrijdag de 21e kreeg ik bericht dat mijn bestelling was verzonden met PostNL en de maandag daarop was 't binnen. Werd op mijn werk bezorgd, anders had ik 'm zaterdag al gehad.

Garantie etc. heb ik geen ervaring mee.

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 13:19
door Soap
1 keer en ASSOS bb besteld, prima service, snelle communicatie bij wat vragen en een superdeal atikel ook nog eens. Oftewel, prima ervaring.

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 18:30
door gerrit-1963
vandaag voor het eerst langs geweest en paar Northwave Artic Commuter GTX MTB winterschoenen gekocht, voor mooie prijs, paar sokken er bij en ook paar winterhandschoenen van Roeckl. Prima advies, zal er zeker vaker wat bestellen

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 21:58
door henpaden
Een tijd geleden Fulcrum wielen gekocht, daar moest ik wel heel veel weken op wachten.
Maar ze waren daar wél het goedkoopst.

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 06 dec 2013 22:58
door NicoNB
Diverse keren spul van Deuter besteld via Van Bon Sport.
Snelle levering en nette prijzen.

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 07 dec 2013 15:48
door Dennis31
Eens een Tacx gekocht, op tijd geleverd en gewoon in orde!

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 07 dec 2013 19:44
door spiritwetteren
Schoenen gekocht en perfect op tijd geleverd.

Re: Ervaringen met Van Bon Sport

Geplaatst: 31 jan 2014 14:49
door PIPOOO
Helaas moet ik zeggen dat ik hier niet tevreden over ben.

Heb bij hun een naviagtie systeem aangeschaft via de webshop. Na 2 dagen heb ik hem binnengekregen. Uitegepakt en toen bleek dat de sensor niet goed functioneerde. Over gebeld of het mogelijk was deze om te ruilen maar daar moest over nagedacht worden en men zou mij terugbellen. In de loop van de dag zelf maar weer gebeld en toen kreeg ik te horen dat men met een klant bezig was en dat ik wel teruggebeld zou worden. Degene die ik op dat moment aan de lijn had vertelde mij dat ze niet van plan waren het artikel om te ruilen want ik zou hem zelf wel eens kapot hebben kunnen laten vallen. Dat kan, maar is niet gebeurd. Ik had ook de heleboel gewoon terug kunnen sturen met de opmerking dat ik geen prijs meer op het artikel stel. (binnen 14 dagen). Mijn fiets staat binnen in een tacx en daarop heb hem uitgetest. Vind dit dus erg tegenvallen en van enige service is geen sprake. Zal hier dus niet snel meer iets bestellen. Overigens nu een week later, ik ben nog steeds niet teruggebeld.

Groet,
Bert