Pagina 1 van 1

Damesclub oprichten Antwerpen

Geplaatst: 23 aug 2010 23:41
door wijkunnendatook
Gezien er bijna geen clubs zijn voor vrouwen, bedacht ik zo om zelf een club op te richten omgeving Antwerpen?

Iemand interesse of ideeën....????

Laten we samen uitstapjes organiseren enz.....regelmatig eens gaan fietsen?

Toch leuker met een aantal dames rijden?

Geplaatst: 26 aug 2010 00:54
door spin
Ik zou wel willen maar woon helaas nogal ver weg... (NL) Wel goed idee!

Geplaatst: 26 aug 2010 01:08
door bibske
Interesse is er ook wel alleen de frequentie van meefietsen zal bij mij niet zo hoog liggen. Waar ergens wil je gaan fietsen? Antwerpen is groot!

Geplaatst: 26 aug 2010 23:36
door wijkunnendatook
Ik fiets regelmatig het kanaal af, van uit Wijnegem tot in Herentals en verder

Geplaatst: 27 aug 2010 00:25
door bibske
Dat is in ieder geval voor mij de goede kant!

Geplaatst: 27 aug 2010 18:26
door wijkunnendatook
Van waar ben jij dan juist?

Geplaatst: 28 aug 2010 12:48
door nanna
Ben wel geïnteresseerd. Ben een beginnende fietser en rijdt altijd samen met mijn man. Het lijkt mij wel leuk om met andere dames te rijden. Wij rijden meestal langs Albertkanaal, Nete, Netekanaal ed.
Woon in Deurne (Antw)

Geplaatst: 28 aug 2010 23:53
door bibske
Ik woon in de Randstad (Nederland) maar oorspronkelijk ben ik van Schilde, mijn ouders wonen daar nog altijd. Ik ga meestal in de winter in de bossen crossen en heb ook wel eens mijn racefiets meegenomen om langs het Albertkanaal te fietsen.

Re: Damesclub oprichten Antwerpen

Geplaatst: 27 sep 2011 14:55
door Bianchi girl
Ik ga deze nog eens omhoog schoppen. Loop met hetzelfde idee rond ;) Laat maar horen als er iemand interesse heeft!