Pagina 1 van 1

chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 24 nov 2017 14:16
door Jeroengerrits
Hoi,

ik wil in Mei met vrienden gaan fietsen in de buurt van Alpe d'Huez, weet er iemand nog een mooi en betaalbaar chalet/vakantiehuis? We zijn met 17 personen.

Groeten Jeroen

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 24 nov 2017 14:32
door Herman_N
Hoop voor je dat de grote cols dan al open zijn. Glandon/Croix de Fer gaat gemiddeld rond half mei open, maar hangt natuurlijk af van de situatie op dat moment. Galibier gaat meestal pas in juni open.

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 24 nov 2017 15:04
door vincent75
Gewoon onder de slagboom door kruipen. Al eens de Galibier in een sneeuwstorm omhoog gereden. Dat zijn juist de leukste ritten waar je jaren later nog over praat.

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 24 nov 2017 16:55
door Nee_Nee
Wat Herman zegt: de grote cols zijn dan nog allemaal dicht. Onder de slagboom doorkruipen klinkt leuk, maar je wilt liever mooi weer en een zonnetje. Dus je moet of zuidelijker of een maand later.

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 25 nov 2017 16:33
door zipp

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 25 nov 2017 16:53
door Jeefp

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 25 nov 2017 17:26
door rhino7

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 25 nov 2017 18:32
door Nee_Nee
http://www.lasourcechalet.co.uk/

Vreselijk aardige Engelse eigenaar.

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 27 nov 2017 16:10
door twingens
https://www.homeaway.nl/vakantiewoning/p614166a
zit een fietsschuurtje bij en ligt aan de voet van de croix de fer en een stukje fietsen vanaf Alpe d'Huez.

Re: chalet/vakantiehuis Alpe d'Huez

Geplaatst: 06 dec 2017 10:09
door dario
Los van het feit of de cols al berijdbaar zijn (wat sowieso een behoorlijk risico is in mei), is het in het altijd al lelijke kunstmatige 'dorp' op Alpe d'Huez in die periode sowieso een erg dooie boel - àls je al een hotel vindt dat open is... Waarom ga je in mei niet naar de Ventoux: daar is het dan veel beter toeven!